Lotos Reality

+420 603 870 955      +420 604 274 991 tesarik@lotosreality.cz
Úvodní strana » Nabídka nemovitostí
Stavební pozemek 1166 m2, Brno - Komín
Cena: 14 000 000 Kč za nemovitost
Poznámka k ceně: + provize RK
Adresa: Štursova, Brno
Typ: Prodej
Kategorie: Pozemky
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha pozemku (m²): 1166
Vlastnictví: Osobní
ID inzerátu: 302
Inzerát: Novinka
Jméno makléře: Alexandr Tesařík

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi stavební pozemek o výměře 1.166 m2, který se nachází na rozhraní k.ú Komín a k.ú. Žabovřesky nad ulicí Štursovou, v lokalitě pod Kozí horou.
Lokalita leží na jihozápadním svahu Palackého vrchu, na úpatí jeho jižního výběžku zvaného Kozí hora, kde obytné území brněnské čtvrti Komín přechází do lokality zahrádek. V území postupně dochází v souladu s Územním plánem města Brna k přeměně původních zahrad na rezidenční území s obytnou zástavbou.
Součástí kupní ceny je projektová dokumentace pro vydání společného územního rozhodnutí a stavebního povolení, vypracovaná významnou brněnskou architektonickou kanceláří.
Na základě této projektové dokumentace vydal OÚPR MMB v únoru 2020 závazné stanovisko, kterým byl schválen záměr výstavby dvoupodlažního rodinného domu s plochou střechou, s půdorysnými rozměry max. 12,50 m x 26,50 m. Stavba bude umístěna v horní části pozemku, na celou její šířku, kde bude napojena přípojkou elektřiny, splaškové kanalizace a vodovodní přípojkou. K vytápění je navrženo tepelné čerpadlo.
Budoucímu vlastníku se zde nabízí příjemné bydlení v klidném prostředí a s krásnými výhledy směrem na západ do protilehlých kopců s oborou Holedná.
Veškeré další dotazy Vám rádi zodpovíme při osobním jednání.

Zobrazení nemovitosti na mapě

© 2021 Lotos Reality

zpracovalo intencio s.r.o.

naše stránky na facebooku