Lotos Reality

+420 603 870 955      +420 604 274 991 tesarik@lotosreality.cz
Úvodní strana » O nás

Představujeme Vám realitní kancelář, působící na trhu s nemovitostmi od roku 1995. Od roku 2003 je firma zapsaná v obchodním rejstříku jako veřejná obchodní společnost. Již touto právní formou chceme u našich klientů a partnerů posílit důvěru v úspěšnou a seriózní spolupráci při realizaci obchodních případů.

Naším prvořadým cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet a doporučovat spolupráci s námi i svým blízkým a známým. Víme, co můžeme klientům s klidným svědomím slíbit, ale také upřímně a otevřeně sdělíme, co už je za hranicí reálného. Je naší snahou vytvořit mezi námi a našimi klienty klidnou a důvěryhodnou atmosféru tak, aby někdy mnohaměsíční obchodní případ probíhal s co nejmenšími stresy a pro všechny zúčastněné s riziky zcela minimalizovanými.

Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv na kvantitu, a proto se u nás vždy setkáte s osobním přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Vkládáme veškeré úsilí a zkušenosti do zdokonalování a rozšiřování služeb a zajištění komplexního servisu se všemi doplňujícími a navazujícími službami, které tak plně pokrývají požadavky realitního trhu.
Naším cílem je Vaše spokojenost a každá Vaše reference, kterou můžete poskytnout dalším zájemcům o naše služby. Velmi nám záleží na jistotě a bezpečnosti každého obchodu, proto právní záležitosti zajišťuje renomovaná právní kancelář a finanční zajištění klientům připravují renomované společnosti a banky..

Budeme rádi, když využijete našich služeb a uděláme co nejvíce pro to, abyste se i Vy stali součástí našich spokojených klientů.

 

Nahoru

© 2024 Lotos Reality

zpracovalo intencio s.r.o.

naše stránky na facebooku